Hakkımızda

Fixel Web
İki nokyayı birleştiren doğru gibiyiz. En düşük maliyetle, en kısa sürede, en akılda kalıcı, en mantıklı şekilde sizleri hedef kitlenize ulaştırmak için çabalıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı rakiplerinizi analiz ediyor, eksikliklerinizi giderip, tecrübelerimizi ekleyerek sizleri en öne taşımayı hedefliyoruz.
Çalışma Biçimimiz
Yaratıcılık, yeni fikirler geliştirebilme, olmayanı hayal edebilme, bir şeyi herkesten farklı yoldan yapabilmektir. Hedef kitlenize en uygun mesaj ve bu mesajın hangi mecralar aracılığı ile gideceğini analiz ediyoruz. İnsanların algılama şekillerinin farkını dikkaete alarak yaratıcı stratejiler geliştiriyoruz.
Süreç Nasıl İlerliyor
Sizlere sunduğumuz fiyat onayı sonrası başlayan süreçte ise her bir aşamada müşterileri bilgilendirerek firmaları hayallerindeki web sitelerine kavuşturuyor. Zamanında teslim, ekonomik fiyat ve en önemlisi de SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir web sitesi hazırlayarak firmaların rekabet gücünü arttırıyor.
Neden Fixel Web

Biz Hep Buradayız!

Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm kurumlara hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarımızla sorunlarınıza direk çözüm odaklı çalışma konuma gelmiştir.
  • Misyonumuz

    Attığımız her adımın temelinde şu felsefe yer almaktadır: “Geleceğe yönelik vizyonumuzla, daha iyi bir dünya için hep birlikte yeni değerler yaratmak.”

  • Vizyonumuz

    Sektörde uzun yıllar kaliteli hizmet üreterek her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve işlerini büyütmelerinde yardımcı olarak evrensel standartlarda ulusal bir marka olmayı hedefliyoruz.

Hala Bizimle Tanışmadınız Mı? Bizimle İletişime Geçin.